Jak zacząć zarządzać projektami?

Dziękujemy za liczne przybycie na  pierwszy wykład Platformy Szkoleniowej PM Days!

Miejsca na kolejne spotkanie rozeszły się w mgnieniu oka, dlatego ogromnie cieszy nas sukces pierwszego spotkania i nie możemy doczekać się jutra! Wykład pt.”Jak zacząć zarządzać projektami?” poprowadzi dla nas Pan Mirosław Miśkiewicz. Czekamy na Was o godz. 18.

Pozdrawiamy,
Zespół Platformy Szkoleniowej PMDays 2014

Pierwsze spotkanie

Już jutro o 19:00 pierwsze spotkanie Platformy Szkoleniowej PM Days. Liczba chętnych przekroczyła nasze oczekiwania. Wykład poprowadzi Pan Mariusz Kapusta. Mamy sporo prezentów do rozdania. Czekamy na Was!

Pozdrawiamy,
Zespół Platformy Szkoleniowej PMDays 2014

Zaczynamy!

Zaproszeni Prelegenci, wsparcie Patronów i 9 tygodni pasjonujących szkoleń. Zaczynamy czwartą edycję Platformy Szkoleniowej.

Już od 15 października (środa) możecie zapisać się na pierwszy wykład Pana Mariusza Kapusty ,,Czym jest projekt?”. Zapraszamy do zapisów. Liczba miejsc ograniczona!

Wszystkich zainteresowanych najświeższymi informacjami o tegorocznej edycji Projektu zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.

Pozdrawiamy,
Zespół Platformy Szkoleniowej PMDays 2014

Ruszyły prace nad Platformą Szkoleniową!

Z radością witamy wszystkich na odświeżonej stronie internetowej, a to oznacza tylko jedno: Platforma Szkoleniowa PMDays powróciła i na dodatek ze zdwojoną siłą! W tegorocznej edycji zyskała aż dwóch Kierowników: Małgorzatę Kicińską oraz Bartosza Dembowskiego.

Wszystkich zainteresowanych najświeższymi informacjami o tegorocznej edycji Projektu zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.

Pozdrawiamy,
Zespół Platformy Szkoleniowej PMDays 2014