5. edycja Platformy Szkoleniowej już wkrótce!

Witamy wszystkich miłośników zarządzania projektami! Wakacje już za nami, zajęcia na uczelni rozpoczęte, co oznacza, że już wkrótce rozpocznie się Platforma Szkoleniowa PMDays!

Najświeższe informacje o 5. edycji cyklu wykładów znajdziecie na naszej stronie Facebook.

Pozdrawiamy
Zespół Platformy Szkoleniowej PMDays 2015

Kontynuuj przygodę z zarządzaniem projektami- zapisz się na PMDays 2015!

Już w ten poniedziałek 9 marca ruszają zapisy na Project Management Days 2015 – 10. edycję organizowanej przez nas konferencji o Zarządzaniu Projektami.  Na uczestników, którzy zapiszą się przed 22 marca, czekają atrakcyjne zniżki.

PMDays to 3 dni wykładów i warsztatów prowadzonych zarówno przez kadrę akademicką, jak i praktyków biznesu . Przez 10 lat konferencji udało się zbudować markę rozpoznawalną w całej Polsce. W tym roku wydarzenie wspierane jest przez m.in. KPMG, BZ WBK, Accenture i DB Schenker.
Specjalnie dla uczestników Platformy Szkoleniowej 2014 została przygotowana zniżka w wysokości -15%. Zniżka obowiązuje w przypadku zapisów do 22 marca.
Do zobaczenia 13-15 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej!
Dowiedz się więcej na: www.pmdays.pl i www.facebook.com/ProjectManagementDays

Zakończenie Platformy Szkoleniowej

Przygoda z Platformą Szkoleniową 2014 dobiegła końca. Zapraszamy do odświeżenia materiału z notatkami z wykładów oraz sprawdzenia swojej wiedzy.

Dziękujemy za 9 wspaniałych spotkań i zapraszamy jesienią na koleje spotkania jubileuszowej V edycji Platformy Szkoleniowej PM Days.

Do zobaczenia za rok!

Zespół Platformy Szkoleniowej PM Days 2014