Zmiana Prelegenta

Dzisiejsze spotkanie Platformy Szkoleniowej PM Days poprowadzi Pan Marek Matkowski – psycholog biznesu, inspirujący mówca, trener i mediator.

Pan Kamil Zuchewicz z powodów zawodowych nie będzie mógł pojawić się na naszym spotkaniu.  Pozostałe kwestie związane ze spotkaniem pozostają bez zmian. Spotykamy się  o 19:00 w auli 2.

Zespół Platformy Szkoleniowej PM Days

Zmotywowany do kolejnego spotkania?

Dziękujemy za liczne przybycie na dzisiejsze spotkanie. Po uśmiechniętych twarzach sądzimy, że się Wam podobało.

Teraz bierzemy na warsztat kolejne wyzwanie Project Managera. W najbliższy czwartek Prelegent opowie nam o  Motywacja w projekcie, czyli w każdym ”ZESPOLE” jest wiele „JA” . Zapraszamy do zapisów.

Osobom, które uczestniczyły już w trzech spotkaniach Platformy Szkoleniowej PMDays przypominamy, że istnieje możliwość rezerwacji miejsca na wszystkie pozostałe spotkania. 

Komunikacja w projektach.

Pierwszy z trzech bloków tematycznych już za nami. Wiemy już chyba wszystko o podstawach pracy Project Managera. Na kolejnych 3 warsztatach skupimy się na problemach z jakimi PM powinien radzić sobie na co dzień.  Już w następny czwartek Pani Małgorzata Kusyk nauczy nas jak powinna wyglądać komunikacja  w projekcie.  Zapraszamy do zapisów.